1

Doğal Bakım Ürünleri

Antik çağlardan beri cilt bakımı ve temizlik için kullanılan zeytinyağı, antioksidan özellikleri, cildi beslemesi, nemlendirmesi ve koruması ile cildimiz için en doğal ürün olma özelliğiyle ün salmıştır. Sabunun icat edilmesinden önce eski Mısır’lıların yüzlerini temizlemek için zeytinyağı kullandıkları rivayet edilir. Hatta ilk sabun, zeytinyağının soda külüyle karıştırılması ile ortaya çıkmıştır.

Marsilya’da kurulan ilk sabun fabrikasında bölgede kuraklıkla yok olan zeytinlikler yüzünden Ege zeytinleri kullanılmış, hatta bu olay Ege’yi en önemli sabun üretim bölgelerinden biri haline getirmiştir.

Peki niçin zeytinyağı sabunu veya zeytinyağı doğal bakım ürünleri bu kadar önemlidir? Çünkü zeytinyağı sabunu çok yumuşaktır, uzun ömürlüdür, cildinizdeki nemi ve elastikiyeti korumaya yardımcı olmak için her cilt tipinde kullanılabilir. Zeytinyağından üretilen sabunlar sanayi tipi hayvansal yağlardan üretilenlerden çok daha düşük PH’a sahiptirler. Böylece hassas ve kuru ciltlere doğal bir yumuşaklık kazandırırlar.

Doğanın insana sunduğu bu mucizevi meyveden elde edilen zeytinyağı sağlığımızı içten-dıştan korumak ve ona iyi bakmamız için yaratılmış gibidir.

 

Gaia Oliva El Yapımı Zeytinyağı Sabunu

 

Doğal yöntemlerle ürettiğimiz Gaia Oliva Zeytinyağı sabunumuz derin nemlendirme ve besleyici özellikleri ile cildinizin doğal dengesini korumaya yardımcı olur. Cildinizi nazikçe temizler ve nemlendirir. Lavanta özlerinin canlandırıcı kokusuyla cildinizi taptaze bir esintiyle okşar. Farkını ilk kullandığınızda hemen hissedeceğiniz zeytinyağı sabunumuzu istediğiniz sıklıkta kullanabilirsiniz. Kendinize ve sevdiklerinize bu duyguyu yaşatmaktan büyük keyif alacaksınız.

 

Gaia Oliva Zeytinyağlı Sıvı Sabun

 

Gaia Oliva Sıvı Sabun, zeytinyağının mucizevi özelliklerini barındıran yapısı sayesinde cildinizi rahatlatır ve besler. Banyonuzda ve mutfağınızda kullanmaktan vazgeçemeyeceğiniz Gaia Oliva Sıvı Sabun, her dokunuşunuzda sizi Ege’nin o muhteşem doğasına taşıyacak.

 

Gaia Oliva Zeytinyağlı Duş Jeli

 

Ege denizinin yumuşak dalgalarını ve hafif esintisini Gaia Oliva Duş Jeli ile şimdi vücudunuzda yaşayacaksınız. Zeytinyağlı formülü ile üretilen duş jelimiz cildinizi derinlemesine ama nazikçe temizlerken onu koruyarak, yumuşaklık ve esneklik kazandıracak. Zeytinyağının doğal özleri cildin nemli kalmasına yardımcı olurken yenilendiğinizi hissedeceksiniz. Tüm cilt tipleri için uygun olan Gaia Oliva Duş Jeli ile cildinizin deneyimlediği bu tazelenme duygusuna inanamayacaksınız.

 

Zeytinyağlı Doğal Bakım Ürünleri

 

Zeytinyağın yüzyıllardır hem sağlığımıza hem de sofralarımıza kattığı değerle insan hayatının vazgeçilmezi olmuştur ve olmaya da devam edecektir.

Bu mucizenin yani zeytinyağlı doğal bakım ürünlerini kullanmanın faydalarını saymakla bitmez.

 • Kullanılan zeytinyağlı doğal bakım ürünleri sayesinde cildiniz derinlemesine nemlenmesini sağlar.
 • Cilt döküntüleri, kaşıntı ve kızarıklık gibi sorunların yatışmasında ve giderilmesinde önemli rol oynar.
 • İçerdiği antioksidanlar ve E vitamini, cildin elastikiyet kazanması ve sıkılaşmasını sağlar.
 • Zeytinyağının mucizevi özelliklerini barındıran yapısı sayesinde cildinizi rahatlatır ve besler.
 • Şampuanlar gibi kimyasal maddeler içermediği için hassas cildi olan kişiler ve bebeklerin de güvenle kullanımı için uygundur.
 • Ciltteki çatlakların giderilmesine yardımcı olur.
 • Makyaj kalıntılarını temizlemek için kullanılır.
 • Dudak kuruluğuna doğal çözümdür.
 • Göz altı şişliklerini azaltır.
 • Tüm bu sebeplerden ötürü tümüyle doğal yöntemlerle üretilen Gaia Oliva Zeytinyağı Sabunu derin nemlendirme ve besleyici özellikleri ile cildin doğal dengesini korumaya yardımcı olur. Cildinizi nazikçe temizler ve nemlendirir. Lavanta özleri ile hoş bir ferahlık kokusu verirken el ve yüz için ideal bir temizleme sağlar.

  Zeytinyağlı sabun cilt bakımında kullanıldığı gibi saç bakımında da kullanılmaktadır. İçerdiği E vitamini ile saçı beslerken; saç derisindeki kan dolaşımını arttırarak saç dökülmelerini önler. Zeytinyağlı sabun düzenli kullanıldığında saçlar daha kolay şekil alır.
 

Gaia Oliva Sıvı Sabunumuz besleyici özelliği ile tüm aileniz için mükemmel bir vücut temizleyicisi olarak üretildi. Pürüzsüz, esnek ve nemli bir cilt için gerekli bir çok özelliği bir arada taşıyan Gaia Oliva sıvı sabun, zeytinyağının mucizevi özelliklerini barındıran yapısı sayesinde cildinizi rahatlatır ve besler. Yapısı sayesinde cildinizi rahatlatır ve besler . Banyonuzda ve mutfağınızda kullanmaktan vazgeçemeyeceğiniz doğal bakım ürünüdür.

Zeytinyağlı formülü ile üretilmiş Gaia Oliva Duş Jeli cildinizi derinlemesine ama nazikçe temizlerken onu koruyarak, yumuşaklık ve esneklik kazandırır. Doğal özleri ile cildin nemli kalmasını sağlar. Tüm cilt tipleri için uygundur.

 

Zeytinyağlı Doğal Bakım Ürün Çeşitleri

 

Çok eski çağlardan bu yana sağlığımız için en etkili besinlerden olan zeytinyağı, güzelliğin de vazgeçilmezdir.

Cilt için kullanabileceğimiz en doğal nemlendirici zeytinyağıdır. İçerisinde bulunan E vitamini sayesinde cildin yaşlanmasını önlediği gibi; döküntü, kızarıklık ve kaşıntı gibi problemlerin giderilmesine de yardımcı olur. Güneşin zararlı etkilerinden oluşmuş lekelerin giderilmesinde de etkilidir.

Zeytinyağlı doğal bakım ürün çeşitleri için sitemizi ziyaret etmelisiniz.

Gaia Oliva El yapımı zeytinyağı sabunumuz genellikle atık yağların değerlendirilmesi üzerine kurulmuş sabun endüstrisinin aksine Kuzey Ege bölgesinin gıda kalitesindeki zeytinyağından üretilmiştir. Sentetik koruyucu, boyar madde ve deterjan ve tuz içermeyen el yapımı sabunumuz; tüm ailenizin keyifle kullanımı için üretilmiştir. Derin nemlendirme ve besleyici özellikleri ile cildinizin doğal dengesini korur. Cildinizi nazikçe temizlerken lavanta özleri ile hoş bir ferahlık kokusu verir.

Gaia Oliva Zeytinyağlı Sıvı Sabunumuz kuru ciltler için ideal bir nemlendirici olan sıvı sabunumuz cildinize ışıltı kazandırır. Ciltteki gözeneklerin açılmasına yardımcı olarak cildinizin nefes almasını sağlar. Besleyici özelliği ile tüm aileniz için mükemmel bir vücut temizleyicisi olarak üretildi. Banyonuzda ve mutfağınızda kullanmaktan vazgeçemeyeceğiniz Gaia Oliva sıvı sabun, her dokunuşunuzda sizi Ege’nin muhteşem doğasına taşıyacak.

Gaia Oliva Zeytinyağlı Duş Jeli içerdiği E vitamin ve antioksidanlar sayesinde mükemmel bir doğal nemlendiricidir. Kullanımı ile cildinizi besler, yaşlanmasını da önler. Ege denizinin yumuşak dalgalarını ve hafif esintisini Gaia Oliva Duş jeli ile şimdi vücudunuzda yaşayacaksınız. Yüksek oranlı zeytinyağı ile üretilen duş jelimiz cildinizi derinlemesine ama nazikçe temizlerken, yumuşaklık ve nem kazandıracak. Zeytinyağının doğal özleri cildin nemli kalmasına yardımcı olurken yenilendiğinizi hissedeceksiniz.

Zeytinyağlı doğal bakım ürün çeşitlerinin bulunduğu Gaia Oliva hediye setleri ve kutuları ile sevdiklerinizi mutlu etmek için sitemizi ziyaret etmelisiniz.

Zeytinyağlı Duş Jeli Hediye Seti: Zeytinyağlı duş jelimiz sevdiklerinizin cildini derinlemesine ama nazikçe temizlerken, yumuşaklık ve esneklik kazandırır. Ayrıca hediye setimize eklediğimiz peştamal ile de sevdiklerinize yumuşacık bir duygu yaşatabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR