1

Kişiye Özel Hediye Kutusu

Hediye Arapça kökenli bir kelime olup birini sevindirmek, mutlu etmek, kutlamak için veya anı olarak verilen nesne anlamına gelmektedir. Birini mutlu etmek amacı ile verildiğine göre hediye alınan kişiyi iyi tanımak hediye seçiminde oldukça önemlidir.

İlk kriter cinsiyet. Çünkü bir kadına hediye almak ile bir erkeğe hediye almanın farkının net olduğu artık herkes tarafından kabul görmüş bir gerçektir.

Diğer bir husus da hediye alacağınız kişi ile olan yakınlığınızı doğru belirlemenizdir. Çünkü hediye seçiminizde ciddi mi yoksa daha samimi bir yola mı gideceğinizin belirleyicisi olur.

Bir diğer kriter de hediye alacağınız kişiye niçin hediye alacağınızdır. Doğum günü için mi? Evlilik yıl dönümü için mi? Yani özel bir gün mü yoksa sadece onu mutlu etmek için içinizden gelen bir hediye mi?

Sebep ne olursa olsun Gaia Oliva Sevdiklerinize Hediye verebilmeniz için kişiye özel hediye setleri ve hediye kutuları ile sizi buluşturuyor.

Özenle ve keyifle ürettiğimiz, düşük asidite oranı ve yüksek polifenol değerine sahip uluslararası ödüllü Premium Ayvalık erken hasat natürel sızma zeytinyağımız, el yapımı tadım tabağı, el yapımı çıtırlar ve zeytinyağlı sabunumuzdan oluşan hediye kutumuz sevdiklerinize bir kutu mutluluk hediye etmeniz için tasarlandı.

Daha güçlü aromalı zeytinyağı seven sevdikleriniz için aynı hediye kutumuzu uluslararası ödüllü Gaia Oliva Memecik ile çeşitlendirdik.

Sevgi dolu paylaşımlarınız için el yapımı kuru çiçeklerimizi hediye kutuları ve setlerimizin içine koyduk.

Ayrıca tümüyle doğal yöntemlerle üretilen Gaia Oliva Zeytinyağı Sabunumuz derin nemlendirme ve besleyici özellikleri ile sizin ve sevdiklerinizin cildinin doğal dengesini koruması için hazırladık.

Sıvı Sabunumuz ise besleyici özelliği ile sevdikleriniz için mükemmel bir vücut temizleyicisi olarak üretildi. Pürüzsüz, esnek ve nemli bir cilt için gerekli birçok özelliği bir arada taşıyan Gaia Oliva Sıvı Sabun, zeytinyağının mucizevi özelliklerini barındıran yapısı sayesinde sizin ve sevdiklerinizin cildini rahatlatacak ve besleyecek. Bu hediye sevdiklerinizi Ege’nin o muhteşem doğasına taşıyacak.

Zeytinyağlı formülü ile üretilmiş Duş Jelimiz sizin ve sevdiklerinizin cildini nazikçe temizlerken onu koruyarak, yumuşaklık ve esneklik kazandıracak. Tüm cilt tipleri için uygun olan Gaia Oliva Duş Jeli ile sevdiklerinize doğallık hediye etmenin keyfini yaşayacaksınız.

 

Kurumsal Hediye Kutusu

 

Kurumsal hediyeler çalışanlarınızı mutlu etmek onların özel hissetmelerini sağlamak, aidiyetlerini arttırmak, yeni müşterilerle ilişki kurmak ve mevcut müşterileri mutlu etmek için firmaların hayatında oldukça önemli bir yer tutar.

Bu yüzden de kurumsal hediye seçerken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar vardır. Verdiğiniz hediye işletmenizin imajını oluşturduğundan ve ortaklarınız, müşterileriniz ve müşterilerinizle ilişkinizi güçlendirmeye yardımcı olacağından seçtiğiniz hediyenin imajınızı yansıttığından emin olmalısınız.

Ayrıca kurumsal hediyeler satın almak için bütçeye önceden karar verip, bütçeye hediye paketi ve gönderim maliyetini dahil etmeyi her zaman aklınızda bulundurmalısınız. Sonuçta, bir hediyenin alıcının zihninde sonsuz bir izlenim bırakması için sunumunun da en az hediye kadar özenli olması gerekir.

Kurumsal hediyeleri seçerken, alıcı tarafından günlük olarak kullanılabilecek, onların sağlığını tehdit etmeyecek nitelikte olduğundan emin olmalısınız.

Ayrıca alacağınız hediyenin fiyatı da oldukça önemlidir. Hem karşınızdakini mahcup etmeyecek hem de özenli davrandığınızı gösterecek bir birimde olması gerekir

 

Kurumsal Hediye Ne Zaman Verilir?

 

Her ne kadar net tarihleri olmasa da “ideal zamanlama” kurumsal hediye konusunda oldukça önemlidir. Bunu iki hedef kitleye göre incelersek:

Müşterileriniz için;
 

  • Yeni yıl, bayram gibi özel günlerde onları hatırladığınızı gösterip, iyi dileklerde bulunmak için,
  • Firmanızın beş, on yılları gibi yıldönümlerinde onlarla çalışmanın mutluluğunu yaşatmak için,
  • Proje bazlı çalışmalarda önemli projelere başlanmadan önce aidiyeti pekiştirmek için, bittikten sonra başarıyı kutlamak için.
 

Çalışanlarınız için;
 

  • İşe başlarken “ hoş geldin” mesajı vermek için,
  • 5 yıl, 10 yıl, 15 yıl gibi uzun çalışma dönemlerinde, sadakatlerine ve katkılarına teşekkür etmek için
  • Çok yoğun bir dönemde gösterilen performansı takdir etmek için,
  • Doğum günü, çocuk sahibi olma gibi çalışanın kendi özel günlerinde tebrik etmek için,
  • Yılbaşı, bayram, anneler günü, babalar günü gibi toplumsal özel günlerde iyi dileklerinizi ifade etmek için kurumsal hediyeler verilebilir.
 

Tüm bu sebeplerden ötürü Gaia Oliva Hediye Kutuları ve setleri kurumsal hediyeleriniz için oldukça güzel seçenekler oluşturur. Ürettiğimiz doğal zeytinyağları, doğal zeytinyağlı sıvı ve katı sabunlar, doğal zeytinyağlı duş jellerimiz, peştamal seçenekleri, el yapımı tadım tabakları ve kuru çiçeklerimiz ile hem çalışanlarınızı hem de iş ortaklarınızı mutlu etmenin sağlıklı yolunu sunuyoruz. Ayrıca sunduğu alternatifler ile birden fazla bütçe aralığında çalışanlarınız için farklı alternatifler bulabilirsiniz.

 

En Güzel Hediye Kutusu

 

Hediye karşındakini mutlu etmek, onlara olan sevginizin, özenin bir göstergesi olduğu için hediye kutusunun hediye kadar önemi büyüktür. O yüzden de hediye kutusunda birkaç hususa dikkat etmek gerekir.

Öncelikle hediye kutunuz kutusundan, süslemesine özenli olmalı ve içine koyduğunuz not ile de özel hissettirmelidir.

Hediye kutunuzun boyutu aldığınız hediye ile orantılı olmalıdır. Kocaman bir kutu içinden çıkacak küçücük bir hediye hayal kırıklığı yaratabilir.

Eğer kargo ile yollanan bir hediye kutusu ise zarar görmeden yerine ulaştırılması için alınan firmaya bir not ile bilgi verilebilir.

En güzel hediye kutusu ne zaman verilir? Doğum günleri, yıl dönümleri, anneler, babalar günü gibi özel günler de verilebildiği gibi hediye sevdiklerinizi mutlu etmek için her zaman verilebilir.

Gününü güzelleştirmek için mutfak tezgahına bırakılan bir hediye kutusu, aklınıza geldiği için yollanan bir hediye kutusu, özleminizi göstermek için paylaşılan bir hediye kutusu ya da sevdiğinizi ifade etmek için beklenmedik bir anda verilen hediye kutusu aslında en güzel hediye kutusudur.

Çünkü karşınızdakini şaşırtır, ona olan sevginizi gösterir. Bazen beklenmedik bir anda ifade edilen sevgi iyi gelir, iyileştirir.

İçinizden geldiği an sevginizi ifade etmek için sevdiklerinize bir kutu mutluluk, güzellik ve keyif hediye etmeniz için Gaia Oliva sizlere bir çok farklı hediye kutusu alternatifleri sunuyor.

Uluslararası ödüllü Gaia Oliva Erken Hasat Natürel Sızma Zeytinyağlarımız Memecik ve Ayvalık sevdiklerinin hem sağlıklarını hem de ağız tatlarını düşünenler için harika bir seçim.

Ayrıca sevgi dolu paylaşımlarınız için el yapımı kuru çiçeklerimizi ve el yapımı tadım tabaklarımızı hediye kutularımızın içinde bulabilirsiniz.

Sevdiklerini şımartmak isteyenler için hem doğal hem de besleyici zeytinyağlı katı ve sıvı sabunlarımız, duş jelimiz, yumuşacık havlumuzla hazırlanan alternatifli hediye kutularımız hem sizin hem de sevdikleriniz için harika bir seçim olacaktır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR