HAKKIMIZDA

 

Zeytinyağlarımız Manisa Salihli bölgesinde yetişen 80 bin ağaçlık bir bahçenin, kocaman, yemyeşil, mis gibi zeytinlerinden üretiliyor. Bu muhteşem bahçede özel olarak seçilmiş zeytinlerden, yüksek kaliteli zeytinyağı üreterek bunu sevdiklerimizle paylaşmanın keyfini yaşıyoruz.

"Aileme ve arkadaşlarıma yüksek kaliteli ve lezzetli bir zeytinyağı sunabilme hayalinin peşinden koştum."

Tuba Yılmaz

YÜKSEK KALİTELİ ZEYTİNYAĞI

Aileme, sevdiklerime sunabileceğim yüksek kaliteli ve çok lezzetli bir zeytinyağı üretme hayalini gerçekleştirmek için zeytin ağaçlarının özenle bakılması, iyi tarım yöntemlerinin kullanılması, meyvelerin toplanırken titizlikle korunması gerektiği bilinciyle, Kuzey Ege’nin verimli topraklarında üretime başladık.

Sağlıklı ve sürdürülebilir bir üretim kadar geleneksel üretimin modern teknoloji ile birleştirilmesi gerekliliğini de göz ardı etmedik. Mükemmel tat ve aromaları arayışımızı hep sürdürdük ve dünyanın en iyi zeytinyağları arasındaki yerimizi aldık. Şimdi hepimizin keyifle ve güvenle yemeklerimizde kullanabileceğimiz bir marka yaratmanın gururunu yaşıyorum.

EŞSİZ VE KEYİFLİ

Ege bölgesinin muhteşem iklimi ve zengin toprağı, zeytin ağaçlarımızın yetişmesi için mükemmel bir ortam sağlıyor. Antik çağlardan beri bu topraklarda yetişen zeytin ağaçlarının meyvesi insanlığa sağlık ve lezzet sunmaya devam ediyor.

İyi ve sürdürülebilir tarım yöntemlerini kullanarak ağaçlara ve meyvelere asla zarar vermiyor, zeytinin besleyici ve şifalı özelliklerini eşsiz ve enfes lezzetiyle mutfaklara ve sofralara taşıyoruz. Erken ve olgun hasat zeytinyağlarımızdaki muhteşem lezzetleri paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR