İPTAL VE İADE KOŞULLARI

Değerli Ziyaretçilerimiz;

Siparişinizde kusurlu ya da yanlış bir ürün ulaşması halinde iade ve değişim hakkınızı kullanabilirsiniz. Ancak TTK gereğince gıda maddeleri, içecekler veya diğer günlük tüketim maddeleri için cayma hakkı bulunmuyor. Siparişinizle ilgili sizi rahatsız eden herhangi bir durumda bize aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.
 

ARCAN DANIŞMANLIK GIDA SANAYİ ve TİCARET A.Ş.
Adres Salihli OSB Mah. 313 Sok. No: 9/1  45340  Salihli MANİSA, TÜRKİYE
Mersis No 0073 0797 1790 0001
Tel +90 545 458 77 56
E-mail [email protected]Standartlara uygun olmayan ürünlerde ve ambalajı bozuk ürünlerde (kargoda ambalajı yırtılmış, açılmış veya ambalajı dağılmış) öncelikle ürün görselini çekerek [email protected] adresine iletilmesi gerekmektedir. Bu tür ambalajı hasarlı ürünlerde kargo firmasından teslim almadan hasar tespit tutanağı düzenleyerek bir kopyasını ürün ile birlikte kargo firmasına iade ederek SATICI’ya geri gönderilmelidir. İade şartlarına uygun durumlarda iadenin SATICI tarafından onaylanmasının ardından tüm ürünlerin kargo masrafları ALICI’ya iade edilecektir.

Satın almış olduğunuz ürünü ambalajını açmadan, tahrip etmeden, ürünü kullanmadan ve daha sonra tekrar satışına engel olmayacak şekilde teslim tarihinden itibaren 10 (on) günlük süre içerisinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri kargo firması yetkilisinin önünde açarak kontrol ediniz, eğer bir sorun varsa ürünü teslim almayıp kargo firmasına tutanak tutturunuz. Teslimi yapılmış ürünlerde kargo firmasının sorumluluğunun da eksiksiz yerine getirmiş olduğunu unutmayınız. Bu durumda tüm fatura nüshaları ile Yurtiçi Kargo’yla karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. İade ürün bedeli, ürünler depoya ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, kredi kartınıza 14 (on dört) gün içinde iade edilecektir. Geri ödeme, satın alma işlemi için kullanılan ödeme yönteminin aynısını kullanarak yapılacaktır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR